بانکداری اینترنتی

currency_forex_sidebar_last_price_of_stock_alt

ارز خرید فروش
دلار امریکا00
یورو00
پوند انگلیس00
فرانک سوییس00
درهم امارات متحده عربی00
یکصد ین ژاپن00
آخرین نرخ سهام معامله شده بانک پاسارگاد :1,777 ریال

بیمه پاسارگاد

 

شرکت بیمه پاسارگاد

 

شرایط زندگی انسان در عصر کنونی به صورتی سامان گرفته است که بهره گیری و بکارگیری فناوری های نوین به منظور دسترسی به رفـاه و رشـد اقتـصادی بالاتـر مسـتلزم رویارویی هرچـه بیشتر با حـوادث و مخاطرات گوناگون و متنوع است.آثار و نتایح این حـوادث و مخاطـرات علاوه بـرایجاد نگرانی، تشویش، دغدغه های مسـتمر و سـلب آسایش بعضی اوقات به حدی است که می تواند حاصل سـالها تلاش و کوشـش فردی یا جمعی را با خطرنابودی روبرو سازد.
 

معرفی شرکت بیمه پاسارگاد

 

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور عرضه خدمات بیمه­ ای در دو بخش بیمه­ های زندگی و غیرزندگی ( به طور مستقیم و قبولی اتکایی) و کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملی توسط گروه مـالی پاسـارگاد تأسیس شده است. شرکــت در تـاریخ 1385/11/18 و تحــت شماره 290070 با سرمایه 450 میلیارد ریال که 50 درصد آن پرداخت شده بود، در اداره ثبت شرکت­ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و پس از طی تشریفات لازم در تاریخ 1385/11/29 پروانه فعالیت خـود را در کلیـه رشتــه­ های بیمه­ ای به شماره 34605 از بیمه مرکـزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود و در تـاریخ 1385/12/1 با صـدور نخسـتین بیمه­ نامه، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد .

بیمه پاسارگاد در تاریخ 1386/8/5 مجوز قبولی اتکایی از موسسات بیمه داخلی را طی شماره 25598 از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت و با صدور اولین گواهی قبولی در تاریخ 1386/9/18 فعالیت خود را در این بخش نیز آغاز نموده است. صاحبان سهام شرکت بیمه پاسارگاد در مجمع عمومی فوق العاده در سال 1389 با اکثریت آرا، سرمایه شرکت را به مبلغ 630 میلیارد ریال طی دو مرحله افزایش دادند.

انتخاب بیمه پاسارگاد به عنوان شرکت بیمه برتر به تشخیص بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال­های 1387و 1389، نشان از وجود عوامل موثر و قابل اطمینان در رشد، توسعه و بالندگی مستمر شرکت دارد.

شبکه گسترده فروش شرکت با بهره­ گیری از کارشناسان و متخصصین کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در بیش از 15 مدیریت منطقه، 53 شعبه و 2300 نمایندگی فعال آماده ارائه خدمات در قالب انواع بیمه­ های اموال، اشخاص ، مهندسی و مسئولیت به شما هموطن گرامی می ­باشد .

شرکت بیـمه پاسارگاد در راستای اعطای آرامـش و حذف تشویش و نگرانی به پشتوانه دانش و تجربه سالیان متمادی مدیران ارشد بیمه ای خود و سـرمایه گذاری موسـسات معـتبر کشور امیدوار اسـت بـتواند موجب ارتقاء امنیت و اطمینان بیمه گذاران خود گردد. لذا کارشـناسان و متخصصین ما آماده اند تا مشاوره های لازم را در قالب انواع بیمه نامه اموال ،اشخاص و مسئولیت تقدیم نمایند.

 

 
 

دریافت خدمات بیمه ای ویژه سپرده گذاران بانک پاسارگاد به صورت pdf